IT SERVIS A ZÁLOHOVÁNÍ DAT? 

NAS servery 

Jedná se o domácí server, který slouží pro zálohování všech dat (fotek,videí, dokumentů…). Výhodou je tichý chod, kompatní velikost, vysoká rychlost. Díky správnému nastavení domácí wifi sítě a routeru je zaručeno maximální bezpečí všech dat. NAS servery se využívají jako personální cloud, jenž je přístupný ze všech koutů světa.

NAS servery jsou připojeny k lokální internetové síti uživatele. Do této sítě jsou připojeny telefony, počítače, tablety atd. V pc, mobilech, tabletech jsou aplikace kde se nakonfiguruje v jaký čas budou probíhat zálohy fotek, dokumentů a jiných důležítých dat. Uživatel nic jiného už nemusí neřeší. Velkou výhodu mají lidé používající apple ekosystém, kdy se vše dá nastavit pomocí “shortcuts”. Např. Nastavím si, že pokaždé co příjdu domů automaticky se vše zálohuje na NAS server.

 

Kompletní montáž a zprovoznění domácí sítě

Montáž vyžaduje profesionální zapojení, kterým se dá předejít nechtěným problémům se zálohováním, či zabezpečením. Není potřeba nic vrtat ani stavět stačí mít kusek volného místa na poličce a máme domácí server. V montáži serveru je zahrnuto I kompletní nastavení wifi sítě a routeru.

 

Nastavení zabezpečení sítě na dokonalé profesionální úrovni

Jediným možným způsobem jak napadnout NAS server je mít plný přístup k routeru a domácí wifi síťi. Čím bezpečnějsí je router tím bezpečnější je váš server. Naše servery využívají více pevných disků, tím je zajištěno zrcadlení všech dat mezi disky. V případě poruchy jedndnoho, či více z nich, žádná data nebudou ztracena. Výsledkem je zachování všech dat. Všechna data jsou na “cloudu”, to znamená, že jsou k dispozici ze všech částí světa kde je připojení k internetu.

Montáž a servis

Pokud máte zájem o svůj NAS server, tak Pražská Revizní je schopna tento server dodat a samozřejmě v rámci služeb zprovoznit a servisovat.
NAS servery se musí jednou za čas aktualizovat, aktualizace je velmi rychlá a bez obav o ztrátu dat. Roční revize serveru zahrnuje i kontrolu všech zabezpečujích protokolů a sítě. Udžování nejnovějších aktualizací také zajistí  maximální bezpečnost

VÍCE JAK 20 LET ZKUŠENOSTÍ S REVIZEMI, OPRAVAMI A MONTÁŽÍ 

Proč objednat servery u nás? 

  • Chcete mít na většinu revizí objektu od jedné firmy?
  • Máte rádi férové jednání a plnění domluvených dohod?
  • Máte rádi kvalitně a včas odvedenou práci?
  • Chcete mít jistotu, že revize jsou udělány včas a profesionálně?
  • Nechcete neustále hlídat, zda máte všechny revize v pořádku
  • Potřebujete udělat revize ve výbušném prostředí?

Pokud jste aspoň na jednu otázku odpověděli ANO, pak jsem partner pro vás.

Máte dotaz na IT servis? 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

FIRMY O KTERÉ SE STARÁME